Haber
Erzurum ve Ardahan’da İsrail ürünlerini boykot etme kararı alındı.
![](https://habertuzla.com.tr/wp-content/uploads/2023/11/erzurum-ve-ardahanda-israil-urunlerini-boykot-etme-karari-alindi-1KxBeIRd.webp)
Erzurum ve Ardahan’daki bazı kurumlar İsrail ürünlerini boykot etme kararı aldı.
Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifade kullanıldı: “Filistin’deki zulme karşı boykot çağrısını destekliyoruz, il genelindeki tüm okul kantinlerimizde İsrail mallarını boykot ediyoruz.”
Ardahan ve Erzurum Gençliği ve Sporİl Müdürlüğünden yapılan açıklamada müdürlük bünyesinde hizmet veren yurtlar şöyle: sporTesislerde ve gençlik merkezlerinde İsrail eserlerinin satışının ve tüketiminin olmayacağı belirtildi.